Senior Member

Rank: 2

Credits
201
Device
0
Online time
0 Hours
Send PM

MIUI Weekly Devices Quiz

[Q & A] Motywy redmi 4x

[ Promote]
434 5 |
19:18, Mar-28-2018 | From Redmi 4X
|
|
Go to reply no.
Czemu przestały działać motywy w redmi 4x, piszę że motywy są nie obsługiwane w twoim regionie?
Favorite Share

Supreme Member

Rank: 7Rank: 7Rank: 7

Credits
39647
Device
Others
Online time
371 Hours
Send PM

Mijia Walkie TalkieMijia Qi CycleMi  BunnyMi HeadphonesMijia Smart PTZ CameraMi BoxMijia 360° Panoramic CameraMi ScaleUnlock MedalMijia Story TellerNinebot MiniMijia VR Play 2Magic CubeMi MIXMi Bluetooth SpeakerMi VRMi Band 2Mi TV 70Mi HomeMi Notebook AirMi Bluetooth HeadsetYi Action CameraMi Kids WatchXiaomi 7th AnniversaryFantastic!MIUI Devices ContestI Love MIUIAwesome!FlashholicMarshmallowRedmi 4/Prime/4ARedmi 3S4 Million Forum MembersSuper SundayRocket to FutureMIUI Font Lover300K Forum MembersMIUI 9500K Forum MembersMIUI Philippines Fan MeetupMIUI 20 Million UsersSuper TuesdayHappy Valentine's DayRooster Year of 2017Xiaomi 5th AnniversaryFan Of MIUI Russia90000 Forum MembersPuzzle MasterMIUI Happy MedalSuper WednesdaySuper FridayMIUI Lucky FridayMIUI Forum App100k Forum MembersHilal Ramadan MIUI 100 Million UsersRingolicious MedalSuper MondayMIUI PFan Of MIUI SpainFan Of MIUI IndiaMIUI Fan From Indonesia3500K Forum MembersHappy DiwaliWomen's Day MedalDiwali Happy New YearMIUI Weekly Poll5 Million Forum App InstallsMIUI Fan From Philippines10 Million Forum PostsFan Of MIUI GreeceSurge S1MIUI 50 Million UsersMIUI SFan Of MIUI BangladeshMIUI 2017Camera Filter Guru MedalFan Of MIUI UkraineSuper SaturdayMerry ChristmasMIUI 7th AnniversaryGamer Mi BunnySummer Mi BunnyI Love Mi BunnyMiPopMIUI ReviewStar Of TechnologyMi Lover MedalMIUI KingQuick SurveyDie-hard MIUI Fan8 Million Forum MembersMIUI Weekly Devices QuizNougatOTA FeedbackMIUI Quick DiscussionRedmi Quiz MasterOreoMIUI Medals CollectorYouth PledgeMIUI Halloween 2017Ringtone ExpertMaster Of TechnologyMi Story TellerMIUI ExpertMr. DependableMIUI G+ FollowerStar Wars7 Million Forum Members6 Million Forum MembersAndroid ElfMIUI Twitter Follower2017 Annual AwardsDebate MasterIndonesia Independence DayPioneer of MIUI English Forum MIUI FollowerTechnology GuruScroll Of WisdomForum Contest LoverUpdates LoverTheme TalentMost Active MIUIerIndia Independence DayAndroid Guru25 Million StrongMi Bunny Game Master MIUI Android 4.4 KitKatMi Talent

00:13, Mar-29-2018 | From PC
|
This post was edited by Bart.ek at 00:15, Mar-29-2018

Cześć.
Dostęp do Motywów został czasowo zablokowany przez Xiaomi. Dotyczy to krajów EU. Więcej informacji  znjdziesz tu:
Temporary Suspending of Themes App & Mi Message Services in Some Markets
http://en.miui.com/thread-1906854-1-1.html
Możesz ominąć to zmieniając region np. na Indie.

Senior Member

Credits
201
Device
0
Online time
0 Hours
Send PM

MIUI Weekly Devices Quiz

Author| 13:14, Mar-29-2018 | From Redmi 4X
|
Bart.ek replied at 2018-3-29 00:13
Cześć.
Dostęp do Motywów został czasowo zablokowany przez Xiaomi. Dotyczy to krajów EU. Więce ...

Dziękuję

Gold Member

Rank: 3Rank: 3

Credits
200
Device
Redmi Note 4 Qualcomm
Online time
9 Hours
Send PM

Yi Action Camera

03:58, Mar-31-2018 | From PC
|
Pomogło :)

Gold Member

Rank: 3Rank: 3

Credits
274
Device
Redmi Note 4 Qualcomm
Online time
2 Hours
Send PM

MIUI Weekly Devices Quiz

19:01, Apr-16-2018 | From PC
|
I'am on MIUI.eu and have no problem. I downloaded one today in fact.

Senior Member

Credits
201
Device
0
Online time
0 Hours
Send PM

MIUI Weekly Devices Quiz

Author| 01:14, Apr-17-2018 | From Redmi 4X
|