Elite Member

Rank: 6Rank: 6

Credits
5720
Device
Mi Max 2
Online time
7 Hours
Send PM

Unlock MedalMIUI Follower

[Customer Service] Zmiany w profilu

[ Promote]
280 2 |
19:48, Feb-13-2018 | From PC
|
|
Go to reply no.
This post was edited by 383806 at 12:51, Feb-13-2018

Witam wszystkich użytkowników i fanów Miui
Mam problem ze swoim kontem xiaomi, otóż zmieniłem urządzenie na mi max 2. Wszystko fajnie tylko że w moim profilu nie mogę dokonać zmian. Mimo że wskazuję jaki mam obecny model klikam "save" a po przekierowaniu pojawia się ponownie wskazanie na poprzedni telefon czyli redmi note 4x.
Jak mam to zmienić?
Drugi temat to numer telefonu, próby jego zmiany kończą się informacją że ten numer jest przypisany do innego konta. Fakt że musiałem utworzyć drugie konto na którym podałem ów numer ale było ono zespolone z kontem google które usunąłem. Jak sobie z tym poradzić? Jeden numer był podpięty pod oba konta których włascicielem i uzytkownikiem jestem ja. Poprzednie urzadzenie juz nie funkcjonuje, podloga okazala sie twardsza ;)
Jest na to jakis sposob by usunac niepotrzebne konto oraz zawarte w nim dane i uaktualnic do wlasciwych?

Z gory dziekuje za porady.
Favorite Share

Supreme Member

Rank: 7Rank: 7Rank: 7

Credits
54458
Device
Others
Online time
571 Hours
Send PM

Mi WiFi RouterMijia Qi CycleMi  BunnyMijia Walkie TalkieMi HeadphonesMi MIXMi ScaleMijia Smart PTZ CameraMijia VR Play 2Mi T-ShirtMi Band 2Mi Bluetooth SpeakerNinebot MiniMijia Story TellerUnlock MedalMi Power BankMijia Smart ShoesMi BandMi BoxMagic CubeMi Bluetooth HeadsetMi Notebook AirMijia 360° Panoramic CameraMi Kids WatchMi HomeNinety Degree LuggageMi VRYi Action CameraMi TV 70Xiaomi 7th AnniversaryFlashholicAwesome!I Love MIUIMarshmallowMIUI Devices ContestAnTuTuFantastic!Redmi 3S4 Million Forum MembersMi TVRedmi 4/Prime/4AHappy Valentine's Day100k Forum Members5 Million Forum App InstallsMIUI Lucky FridayXiaomi 5th AnniversaryHilal Ramadan 10 Million Forum Posts90000 Forum MembersFan Of MIUI RussiaSuper FridayRingolicious MedalMIUI Happy MedalRooster Year of 2017Rocket to FutureSuper SaturdayMIUI 2017Super SundayHappy Singles' DaySuper MondaySuper Tuesday2 Million Forum MembersWomen's Day MedalPuzzle Master300K Forum Members3500K Forum MembersMIUI Forum AppSuper WednesdayMIUI Fan From IndonesiaMIUI Philippines Fan MeetupMIUI Marathon MedalDiwali MIUI Weekly PollSurge S1MIUI SMerry ChristmasHappy DiwaliMIUI World TourMid-Autumn FestivalFan Of MIUI SpainMIUI 50 Million UsersFan Of MIUI GreeceHappy New YearCamera Filter Guru MedalMIUI Fan From PhilippinesFan Of MIUI IndiaMIUI Fan from TurkeyMIUI Font LoverFan Of MIUI UkraineMIUI 91st AnniversaryMIUI PMIUI 20 Million Users500K Forum MembersMIUI 7th AnniversaryXiaomi 6th AnniversaryFan Of MIUI BangladeshMIUI 100 Million UsersI Love Mi BunnyAlpaca Mi Bunny Gamer Mi BunnyMiPopSummer Mi BunnyMIUI ReviewPOCO F1Heart to HeartHumor MasterQuick SurveyMIUI Halloween 2018MIUI KingBlack SharkDual CameraOreo10 Million Forum MembersSurprise9 Million Forum MembersApp StarMIUI FB FollowerMIUI 8th AnniversaryMi DropXiaomi 8th AnniversaryMIUI 10MIUI Superstar5 Million Forum MembersDiscuss HereScroll Of WisdomMIUI ExpertMaster Of TechnologyRingtone ExpertMi Story TellerIndonesia Independence DayIndia Independence DayAndroid Guru25 Million StrongYouth PledgeMIUI Halloween 20176 Million Forum MembersStar Wars7 Million Forum MembersAndroid Elf2017 Annual AwardsMr. DependableMIUI G+ FollowerMIUI Twitter Follower8 Million Forum MembersMi Bunny Game Master Star Of TechnologyDie-hard MIUI FanOTA FeedbackDebate MasterMi Lover MedalRedmi Quiz MasterNougatMIUI Weekly Devices QuizMIUI Quick DiscussionMIUI Android 4.4 KitKatForum Contest LoverMost Active MIUIerMIUI Medals CollectorMi TalentUpdates LoverTheme TalentTechnology GuruMIUI FollowerPioneer of MIUI English Forum

01:54, Feb-14-2018 | From PC
|
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    naprawią.
2. Możesz usunąć niepotrzebne konto:
    https://account.xiaomi.com/pass/del

Hey.
1. For now, you can not change device information. You must wait for this error to be removed.
2. You can delete the unnecessary account:
        https://account.xiaomi.com/pass/del

Gold Member

Rank: 3Rank: 3

Credits
248
Device
0
Online time
2 Hours
Send PM

Mi Headphones

15:39, Feb-14-2018 | From PC
|
Bart.ek replied at 2018-2-14 01:54
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    napr ...

Dziękuję za poradę.
Ale niestety nie jest to takie proste i wymaga weryfikacji ze strony MI, ot tak po prostu nie można usunąć konta.  

Credits Management

Quick Reply Top Return to the list