Platinum Member

Rank: 4

Credits
3299
Device
Mi Max 2
Online time
7 Hours
Send PM

Unlock MedalMIUI Follower

[Customer Service] Zmiany w profilu

[ Promote]
230 2 |
19:48, Feb-13-2018 | From PC
|
|
Go to reply no.
This post was edited by 383806 at 12:51, Feb-13-2018

Witam wszystkich użytkowników i fanów Miui
Mam problem ze swoim kontem xiaomi, otóż zmieniłem urządzenie na mi max 2. Wszystko fajnie tylko że w moim profilu nie mogę dokonać zmian. Mimo że wskazuję jaki mam obecny model klikam "save" a po przekierowaniu pojawia się ponownie wskazanie na poprzedni telefon czyli redmi note 4x.
Jak mam to zmienić?
Drugi temat to numer telefonu, próby jego zmiany kończą się informacją że ten numer jest przypisany do innego konta. Fakt że musiałem utworzyć drugie konto na którym podałem ów numer ale było ono zespolone z kontem google które usunąłem. Jak sobie z tym poradzić? Jeden numer był podpięty pod oba konta których włascicielem i uzytkownikiem jestem ja. Poprzednie urzadzenie juz nie funkcjonuje, podloga okazala sie twardsza ;)
Jest na to jakis sposob by usunac niepotrzebne konto oraz zawarte w nim dane i uaktualnic do wlasciwych?

Z gory dziekuje za porady.
Favorite Share

Supreme Member

Rank: 7Rank: 7Rank: 7

Credits
52338
Device
Others
Online time
551 Hours
Send PM

Mi HeadphonesMi HomeMi VRMijia Smart PTZ CameraMijia 360° Panoramic CameraMi Notebook AirYi Action CameraMi ScaleMijia Qi CycleMi  BunnyMijia VR Play 2Mi Bluetooth SpeakerNinebot MiniMi Band 2Mijia Story TellerMi MIXMagic CubeUnlock MedalMi BoxMijia Walkie TalkieMi Power BankMi Kids WatchMi Bluetooth HeadsetMijia Smart ShoesMi T-ShirtMi TV 70Mi WiFi RouterMi BandXiaomi 7th AnniversaryAnTuTuFantastic!MIUI Devices ContestAwesome!I Love MIUIFlashholicMarshmallow4 Million Forum MembersRedmi 4/Prime/4ARedmi 3SMi TVMIUI Marathon MedalMIUI Happy Medal90000 Forum MembersHappy Valentine's DayHilal Ramadan Xiaomi 5th AnniversaryMid-Autumn FestivalMIUI Lucky FridaySuper FridayPuzzle MasterFan Of MIUI RussiaSuper WednesdayMIUI World TourSuper SundayWomen's Day MedalMIUI Fan from Turkey3500K Forum Members2 Million Forum Members10 Million Forum PostsMIUI Fan From IndonesiaHappy Singles' Day5 Million Forum App Installs1st AnniversaryXiaomi 6th AnniversaryRooster Year of 2017Rocket to FutureSuper TuesdaySuper Monday300K Forum Members100k Forum MembersSuper SaturdayMIUI 2017MIUI Forum AppRingolicious MedalDiwali Happy New YearMIUI 7th AnniversaryFan Of MIUI GreeceFan Of MIUI BangladeshFan Of MIUI UkraineMerry ChristmasFan Of MIUI IndiaFan Of MIUI SpainMIUI Weekly PollMIUI 50 Million UsersMIUI Fan From PhilippinesMIUI SSurge S1MIUI Philippines Fan MeetupMIUI 20 Million UsersHappy DiwaliMIUI PMIUI Font LoverCamera Filter Guru MedalMIUI 100 Million UsersMIUI 9500K Forum MembersGamer Mi BunnyI Love Mi BunnySummer Mi BunnyMiPopMIUI ReviewMIUI G+ FollowerOreoBlack SharkMIUI KingQuick SurveyMr. DependableXiaomi 8th Anniversary9 Million Forum Members6 Million Forum MembersAndroid Elf10 Million Forum MembersMIUI 8th Anniversary7 Million Forum MembersStar Wars2017 Annual AwardsMIUI Twitter FollowerSurpriseMIUI FB FollowerApp StarMIUI SuperstarMIUI Halloween 20175 Million Forum MembersRedmi Quiz MasterForum Contest LoverMIUI Android 4.4 KitKatMi Bunny Game Master Debate MasterYouth PledgeIndia Independence DayUpdates LoverMi TalentMIUI FollowerTechnology GuruTheme TalentMost Active MIUIerScroll Of WisdomMIUI Medals Collector25 Million StrongAndroid GuruPioneer of MIUI English Forum OTA FeedbackMIUI Quick DiscussionMIUI Weekly Devices Quiz8 Million Forum MembersNougatMi Lover MedalRingtone ExpertStar Of TechnologyMaster Of TechnologyIndonesia Independence DayMi Story TellerMIUI ExpertDie-hard MIUI Fan

01:54, Feb-14-2018 | From PC
|
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    naprawią.
2. Możesz usunąć niepotrzebne konto:
    https://account.xiaomi.com/pass/del

Hey.
1. For now, you can not change device information. You must wait for this error to be removed.
2. You can delete the unnecessary account:
        https://account.xiaomi.com/pass/del

Gold Member

Rank: 3Rank: 3

Credits
248
Device
0
Online time
2 Hours
Send PM

Mi Headphones

15:39, Feb-14-2018 | From PC
|
Bart.ek replied at 2018-2-14 01:54
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    napr ...

Dziękuję za poradę.
Ale niestety nie jest to takie proste i wymaga weryfikacji ze strony MI, ot tak po prostu nie można usunąć konta.  

Credits Management

Quick Reply Top Return to the list