Diamond Member

Rank: 5Rank: 5

Credits
1813
Device
Mi Max 2
Online time
7 Hours
Send PM

Unlock MedalMIUI Follower

[Customer Service] Zmiany w profilu

[ Promote]
190 2 |
19:48, Feb-13-2018 | From PC
|
|
Go to reply no.
This post was edited by 383806 at 12:51, Feb-13-2018

Witam wszystkich użytkowników i fanów Miui
Mam problem ze swoim kontem xiaomi, otóż zmieniłem urządzenie na mi max 2. Wszystko fajnie tylko że w moim profilu nie mogę dokonać zmian. Mimo że wskazuję jaki mam obecny model klikam "save" a po przekierowaniu pojawia się ponownie wskazanie na poprzedni telefon czyli redmi note 4x.
Jak mam to zmienić?
Drugi temat to numer telefonu, próby jego zmiany kończą się informacją że ten numer jest przypisany do innego konta. Fakt że musiałem utworzyć drugie konto na którym podałem ów numer ale było ono zespolone z kontem google które usunąłem. Jak sobie z tym poradzić? Jeden numer był podpięty pod oba konta których włascicielem i uzytkownikiem jestem ja. Poprzednie urzadzenie juz nie funkcjonuje, podloga okazala sie twardsza ;)
Jest na to jakis sposob by usunac niepotrzebne konto oraz zawarte w nim dane i uaktualnic do wlasciwych?

Z gory dziekuje za porady.
Favorite Share

Supreme Member

Rank: 7Rank: 7Rank: 7

Credits
49894
Device
Others
Online time
509 Hours
Send PM

Mi BoxMijia Story TellerMi TV 70Mi Bluetooth SpeakerMijia Smart PTZ CameraMijia 360° Panoramic CameraUnlock MedalMijia Walkie TalkieMi HeadphonesMi ScaleYi Action CameraMijia VR Play 2Mi HomeNinebot MiniMijia Qi CycleMi Kids WatchMi MIXMi Notebook AirMi Bluetooth HeadsetMi WiFi RouterMi VRMi  BunnyMijia Smart ShoesMi Band 2Mi Power BankMagic CubeMi BandMi T-ShirtXiaomi 7th AnniversaryAwesome!Fantastic!FlashholicAnTuTuI Love MIUIMIUI Devices ContestMarshmallowMi TVRedmi 3S4 Million Forum MembersRedmi 4/Prime/4AMIUI Fan From IndonesiaXiaomi 5th AnniversaryHappy Valentine's Day100k Forum MembersMIUI Font Lover5 Million Forum App InstallsSuper TuesdayMIUI Forum AppSuper WednesdayRocket to FutureRooster Year of 2017Super MondaySuper Sunday10 Million Forum PostsMIUI Happy MedalMIUI Lucky FridayRingolicious MedalSuper Friday90000 Forum MembersPuzzle MasterFan Of MIUI RussiaHilal Ramadan 300K Forum MembersXiaomi 6th AnniversaryCamera Filter Guru MedalFan Of MIUI Greece1st AnniversaryWomen's Day MedalDiwali Happy DiwaliMIUI 50 Million UsersFan Of MIUI SpainMIUI PMIUI 20 Million Users3500K Forum MembersMIUI SSurge S1Merry ChristmasHappy New YearMIUI Weekly PollMIUI Fan from TurkeyHappy Singles' Day500K Forum MembersMIUI 9MIUI Philippines Fan MeetupFan Of MIUI BangladeshMIUI 7th AnniversaryFan Of MIUI UkraineMIUI Fan From PhilippinesSuper SaturdayMIUI 100 Million UsersMIUI 2017Fan Of MIUI India2 Million Forum MembersMiPopGamer Mi BunnyI Love Mi BunnySummer Mi BunnyMIUI ReviewNougatMIUI Weekly Devices QuizMIUI Quick DiscussionMIUI KingApp StarSurpriseMIUI Superstar9 Million Forum Members10 Million Forum MembersMIUI FB Follower5 Million Forum MembersQuick SurveyOreoRedmi Quiz MasterBlack SharkXiaomi 8th Anniversary8 Million Forum MembersTechnology GuruMaster Of TechnologyRingtone ExpertYouth PledgeMIUI ExpertMi Story Teller25 Million StrongIndonesia Independence DayMIUI Halloween 2017Mr. Dependable6 Million Forum MembersStar Wars7 Million Forum MembersAndroid Elf2017 Annual AwardsMIUI G+ FollowerMIUI Twitter FollowerMi Lover MedalAndroid GuruForum Contest LoverUpdates LoverScroll Of WisdomDebate MasterOTA FeedbackStar Of TechnologyDie-hard MIUI FanPioneer of MIUI English Forum MIUI FollowerMIUI Android 4.4 KitKatMi Bunny Game Master Mi TalentMIUI Medals CollectorTheme TalentMost Active MIUIerIndia Independence Day

01:54, Feb-14-2018 | From PC
|
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    naprawią.
2. Możesz usunąć niepotrzebne konto:
    https://account.xiaomi.com/pass/del

Hey.
1. For now, you can not change device information. You must wait for this error to be removed.
2. You can delete the unnecessary account:
        https://account.xiaomi.com/pass/del

Gold Member

Rank: 3Rank: 3

Credits
248
Device
0
Online time
2 Hours
Send PM

Mi Headphones

15:39, Feb-14-2018 | From PC
|
Bart.ek replied at 2018-2-14 01:54
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    napr ...

Dziękuję za poradę.
Ale niestety nie jest to takie proste i wymaga weryfikacji ze strony MI, ot tak po prostu nie można usunąć konta.  

Credits Management

Quick Reply Top Return to the list