Diamond Member

Rank: 5Rank: 5

Credits
1324
Device
Mi Max 2
Online time
7 Hours
Send PM

Unlock MedalMIUI Follower

[Customer Service] Zmiany w profilu

[ Promote]
144 2 |
19:48, Feb-13-2018 | From PC
|
|
Go to reply no.
This post was edited by 383806 at 12:51, Feb-13-2018

Witam wszystkich użytkowników i fanów Miui
Mam problem ze swoim kontem xiaomi, otóż zmieniłem urządzenie na mi max 2. Wszystko fajnie tylko że w moim profilu nie mogę dokonać zmian. Mimo że wskazuję jaki mam obecny model klikam "save" a po przekierowaniu pojawia się ponownie wskazanie na poprzedni telefon czyli redmi note 4x.
Jak mam to zmienić?
Drugi temat to numer telefonu, próby jego zmiany kończą się informacją że ten numer jest przypisany do innego konta. Fakt że musiałem utworzyć drugie konto na którym podałem ów numer ale było ono zespolone z kontem google które usunąłem. Jak sobie z tym poradzić? Jeden numer był podpięty pod oba konta których włascicielem i uzytkownikiem jestem ja. Poprzednie urzadzenie juz nie funkcjonuje, podloga okazala sie twardsza ;)
Jest na to jakis sposob by usunac niepotrzebne konto oraz zawarte w nim dane i uaktualnic do wlasciwych?

Z gory dziekuje za porady.
Favorite Share

Supreme Member

Rank: 7Rank: 7Rank: 7

Credits
42357
Device
Others
Online time
402 Hours
Send PM

Mi Band 2Mijia Story TellerMi Bluetooth SpeakerNinebot MiniMi ScaleMi TV 70Mi BoxMijia Qi CycleMi  BunnyMi HeadphonesUnlock MedalMijia VR Play 2Magic CubeMi Kids WatchYi Action CameraMi Bluetooth HeadsetMi Notebook AirMijia 360° Panoramic CameraMi HomeMi MIXMijia Walkie TalkieMi VRMijia Smart PTZ CameraXiaomi 7th AnniversaryAwesome!MIUI Devices ContestFantastic!I Love MIUIMarshmallowFlashholicRedmi 4/Prime/4AMi TVRedmi 3S4 Million Forum MembersHappy Valentine's DayRocket to FutureMerry ChristmasSuper TuesdayMIUI PMIUI 9500K Forum MembersMIUI Philippines Fan MeetupMIUI 20 Million Users100k Forum MembersMIUI Font LoverWomen's Day MedalFan Of MIUI RussiaSuper WednesdayPuzzle MasterHappy New YearMIUI Happy Medal90000 Forum MembersSuper FridayMIUI Forum App3500K Forum MembersHilal Ramadan Ringolicious MedalMIUI Lucky FridayXiaomi 5th AnniversaryMIUI 100 Million UsersMIUI 2017MIUI Weekly PollCamera Filter Guru MedalFan Of MIUI IndiaFan Of MIUI SpainHappy Singles' DayMIUI SDiwali Happy Diwali300K Forum MembersSurge S12 Million Forum MembersMIUI Fan From PhilippinesSuper MondayRooster Year of 2017Super Sunday5 Million Forum App InstallsMIUI 7th AnniversaryMIUI 50 Million UsersMIUI Fan From IndonesiaFan Of MIUI GreeceFan Of MIUI UkraineSuper Saturday10 Million Forum PostsFan Of MIUI BangladeshGamer Mi BunnyI Love Mi BunnyMiPopSummer Mi BunnyMIUI ReviewMi Lover MedalNougatBlack SharkMIUI KingXiaomi 8th Anniversary5 Million Forum MembersSupriseMIUI FB Follower7 Million Forum MembersQuick SurveyMIUI Weekly Devices QuizMIUI Quick Discussion6 Million Forum Members8 Million Forum MembersStar WarsOreoRedmi Quiz MasterScroll Of WisdomAndroid Guru25 Million StrongIndia Independence DayMi Bunny Game Master MIUI G+ FollowerMIUI Android 4.4 KitKatIndonesia Independence DayMi Story TellerRingtone ExpertYouth PledgeMIUI Halloween 2017Master Of TechnologyMIUI ExpertMr. DependableStar Of TechnologyMi TalentDebate MasterForum Contest Lover2017 Annual AwardsAndroid ElfDie-hard MIUI FanOTA FeedbackMIUI Medals CollectorUpdates LoverTheme TalentMost Active MIUIerMIUI FollowerPioneer of MIUI English Forum MIUI Twitter FollowerTechnology Guru

01:54, Feb-14-2018 | From PC
|
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    naprawią.
2. Możesz usunąć niepotrzebne konto:
    https://account.xiaomi.com/pass/del

Hey.
1. For now, you can not change device information. You must wait for this error to be removed.
2. You can delete the unnecessary account:
        https://account.xiaomi.com/pass/del

Gold Member

Rank: 3Rank: 3

Credits
248
Device
0
Online time
2 Hours
Send PM

Mi Headphones

15:39, Feb-14-2018 | From PC
|
Bart.ek replied at 2018-2-14 01:54
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    napr ...

Dziękuję za poradę.
Ale niestety nie jest to takie proste i wymaga weryfikacji ze strony MI, ot tak po prostu nie można usunąć konta.  

Credits Management

Quick Reply Top Return to the list