Diamond Member

Rank: 5Rank: 5

Credits
664
Device
Redmi Note 4 MTK
MIUI Version
8.1.25
Online time
5 Hours
Send PM

[Customer Service] Zmiany w profilu

[ Promote]
82 2 |
19:48, Feb-13-2018 | From PC
|
|
Go to reply no.
This post was edited by 383806 at 12:51, Feb-13-2018

Witam wszystkich użytkowników i fanów Miui
Mam problem ze swoim kontem xiaomi, otóż zmieniłem urządzenie na mi max 2. Wszystko fajnie tylko że w moim profilu nie mogę dokonać zmian. Mimo że wskazuję jaki mam obecny model klikam "save" a po przekierowaniu pojawia się ponownie wskazanie na poprzedni telefon czyli redmi note 4x.
Jak mam to zmienić?
Drugi temat to numer telefonu, próby jego zmiany kończą się informacją że ten numer jest przypisany do innego konta. Fakt że musiałem utworzyć drugie konto na którym podałem ów numer ale było ono zespolone z kontem google które usunąłem. Jak sobie z tym poradzić? Jeden numer był podpięty pod oba konta których włascicielem i uzytkownikiem jestem ja. Poprzednie urzadzenie juz nie funkcjonuje, podloga okazala sie twardsza ;)
Jest na to jakis sposob by usunac niepotrzebne konto oraz zawarte w nim dane i uaktualnic do wlasciwych?

Z gory dziekuje za porady.
Favorite Share

Supreme Member

Rank: 7Rank: 7Rank: 7

Credits
31265
Device
Others
MIUI Version
V9.2.2.0.MALMIEK
Online time
291 Hours
Send PM

Mijia Walkie TalkieMijia Qi CycleMi  BunnyMi HeadphonesMijia Smart PTZ CameraMi BoxMi ScaleUnlock MedalMijia Story TellerMi MIXMi VRMi HomeMagic CubeMijia VR Play 2Mi Bluetooth SpeakerNinebot MiniMi TV 70Mi Band 2Mi Kids WatchMi Bluetooth HeadsetXiaomi 7th AnniversaryFantastic!Awesome!I Love MIUIMarshmallowFlashholicMIUI Devices ContestRedmi 4/Prime/4A4 Million Forum MembersRedmi 3SMIUI Font LoverSuper TuesdayRocket to FutureMIUI Philippines Fan MeetupRooster Year of 2017Surge S1MIUI 20 Million UsersMIUI 100 Million Users500K Forum MembersMIUI 9Super WednesdayFan Of MIUI Russia90000 Forum MembersPuzzle MasterMIUI PMIUI Happy MedalSuper FridayMIUI Lucky Friday100k Forum MembersMIUI SXiaomi 5th AnniversaryHilal Ramadan Ringolicious MedalMIUI Forum AppSuper SundaySuper SaturdayMerry ChristmasMIUI 2017MIUI Weekly Poll300K Forum MembersDiwali Happy DiwaliFan Of MIUI GreeceMIUI 50 Million UsersCamera Filter Guru Medal3500K Forum MembersFan Of MIUI SpainFan Of MIUI BangladeshHappy New YearSuper MondayFan Of MIUI UkraineMIUI Fan From PhilippinesMIUI 7th AnniversaryFan Of MIUI IndiaSummer Mi BunnyMiPopGamer Mi BunnyI Love Mi BunnyMIUI ReviewUpdates LoverOTA FeedbackDebate MasterStar Of TechnologyStar WarsDie-hard MIUI FanForum Contest LoverMi Lover MedalTheme Talent2017 Annual AwardsMi Story TellerIndonesia Independence Day25 Million StrongAndroid GuruMIUI ExpertMIUI Twitter FollowerMIUI Halloween 2017Mr. DependableYouth PledgeRingtone ExpertMaster Of TechnologyScroll Of WisdomIndia Independence DayMIUI G+ FollowerMost Active MIUIerMIUI FollowerPioneer of MIUI English Forum Technology GuruMi Bunny Game Master MIUI Medals CollectorAndroid ElfMIUI Android 4.4 KitKatMi Talent7 Million Forum Members6 Million Forum Members

01:54, Feb-14-2018 | From PC
|
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    naprawią.
2. Możesz usunąć niepotrzebne konto:
    https://account.xiaomi.com/pass/del

Hey.
1. For now, you can not change device information. You must wait for this error to be removed.
2. You can delete the unnecessary account:
        https://account.xiaomi.com/pass/del

Gold Member

Rank: 3Rank: 3

Credits
248
Device
0
MIUI Version
V9.2.1.0.NDDMIEK
Online time
2 Hours
Send PM

Mi Headphones

15:39, Feb-14-2018 | From PC
|
Bart.ek replied at 2018-2-14 01:54
Cześć.
1. Na razie nie można zmienić informacji o urządzeniu. Musisz poczekać aż to
    napr ...

Dziękuję za poradę.
Ale niestety nie jest to takie proste i wymaga weryfikacji ze strony MI, ot tak po prostu nie można usunąć konta.  

Credits Management

Quick Reply Top Return to the list